pl PL     sk SK     en EN    

Calmean Parental Control to aplikacja pozwalająca na ochronę Twojego dziecka przed niewłaściwymi treściami, jakie łatwo można znaleźć zarówno w Internecie jak i wśród instalowanych aplikacjach na smartphonie.

Co zyskujesz?

1.      Bezpieczeństwo: wiesz gdzie jest dziecko i jak korzysta ze swojego telefonu. Lokalizator dziecka pozwoli Ci określić jego aktualne położenie, a że jednocześnie to jest gadżet dla dziecka, to masz pewność, że będzie chciało go nosić. 

2.      Kontrolę: kontrolujesz to, co robi twoje dziecko. GPS dla dziecka pozwoli Ci na sprawdzenie jego aktualnej pozycji. Dzięki temu dbasz o bezpieczeństwo swojego dziecka, nawet gdy Cię przy nim nie ma.

3.      Spokój: automatyczne powiadomienia przychodzą na Twój telefon w sytuacjach zagrożenia, pozwalają Ci skupić się na innych sprawach niż ciągłe myślenie co się właśnie dzieje z Twoim dzieckiem.

Główne funkcje:

 • Blokowanie niechcianych aplikacji - możliwość blokowania aplikacji do jakich dziecko nie powinno mieć dostępu; każda nowo zainstalowana aplikacja jest domyślnie niedostępna, musi być odblokowana przez rodzica.
 • Ustalenie okresu używania aplikacji - możliwość ustalenia w jakie dni i w jakich godzinach dziecko będzie mogło korzystać z aplikacji w telefonie; ustrzeż je przed uzależnieniem od smartphona, ograniczając mu dostęp do gier i innych, niechcianych treści.
 • Informacja gdzie jest dziecko - dzięki funkcji lokalizatora, będziesz wiedziesz wiedział gdzie aktualnie jest twoje dziecko, a także sprawdzisz historię jego przemieszczenia się
 • Ustalenie maksymalnego czasu korzystania z aplikacji - naucz swoje dziecko efektywnego wykorzystania czasu po przez ograniczenie maksymalnego czasu, jaki może spędzić w aplikacji. Będziesz miał kontrolę nad tym ile czasu Twoje dziecko spędza z grami.
 • Kontrola książki adresowej - sprawdzaj z kim Twoje dziecko utrzymuje kontakt i zablokuj dostęp do telefonów osób, które mogą mieć na nie zły wpływ. Zablokowany kontakt nie będzie mógł się połączyć w Twoim dzieckiem ani wysłać mu SMSa. Każdy nowy kontakt w telefonie wymaga Twojego potwierdzenia blokada połączeń od nieznanych osób - ustrzeż dziecko przed połączeniami od nieznanych osób. Dzięki tej funkcji zablokujesz połączenia przychodzące i wychodzące od osób z poza listy kontaktowej. Blokada dotyczy także SMSów.
 • Ustawianie stref bezpieczeństwa - ustaw strefy na mapie, w których powinno znajdować się twoje dziecko w określonych godzinach i dniach. Jeśli tylko opuści to miejsce lub w nim się nie pojawi - zostaniesz o tym poinformowany poprzez specjalne powiadomienie wysłane na Twój telefon i adres mailowy
 • Informacje o przeglądanych stronach - sprawdzaj na jakie strony wchodzi Twoje dziecko. Będziesz wiedział czym się interesuje i czy nie naraża się na kontakt z treściami pornograficznymi lub pełnymi przemocy
 • Blokowanie rozmów telefonicznych i sms - sprawdź z kim rozmawia i pisze Twoje dziecko, masz wgląd w treści jego SMSów, wszystko to po to by mieć pewność, że dziecko nie utrzymuje toksycznych relacji z niewłaściwymi osobami
 • Zarządzanie on line zawartością telefonu - szybko i łatwo możesz zarządzać dostępem do aplikacji i kontaktów swojego dziecka po przez stronę internetową, gdzie możesz aktywować lub wyłączyć dostęp do konkretnych aplikacji, kontaktów, ustawi strefy bezpieczeństwa czy przejrzeć ostatnią aktywność swojego dziecka.

Smartwatch dla dziecka - Lokalizator GPS dla rodzica

Calmean Parental Control pozwala również na ochronę podopiecznego za pomocą Smartwatcha. W ofercie znajduje się wiele modeli zegarków z telefonem i wbudowanym lokalizatorem GPS.

Główne zalety:

 • Telefon komórkowy: wykonuje i odbiera połączenia telefoniczne. Opiekun ma pełną kontrolę nad książką telefoniczną w urządzeniu. Tylko kontakty tam dodane będą mogły się dodzwonić do dziecka. 
 • Lokalizator GPS: wskazuje aktualną lokację dziecka z dokładnością nawet do 1 metra w zasięgu sieci GPS. Poza zasięgiem GPS wspierany jest przez sygnał naziemnych nadajników operatorów komórkowych.
 • Zegarek: godzina i data ustawia się automatycznie dostosowując się do lokalnego czasu.
 • Budzik: można ustawić zdalnie nawet trzy budziki, które będą pomagały dziecku w przypomnieniu o ważnych sytuacjach., np. o konieczności pójścia do szkoły.